Nabízíme seminář o komunikaci se sluchově postiženým klientem.

Seminář s názvem Úvod do komunikace s osobami se sluchovým postižením pod akreditací č. 2014/1493-PC/SP/VP je určen pro vedoucí pracovníky, sociální pracovníky, pracovníky v sociálních službách a úředníky,kteří přicházejí do styku s osobami se sluchovým postižením. Seminář má 8 vyučovacích hodin prezenční formou. Účastníci po jeho absolvování obdrží osvědčení platné na celém území ČR.

Na semináři přednáší 2 lektoři,kteří mají dlouholeté zkušenosti s prací se sluchově postiženými déle než 25 let. Během semináře se promítají 2 krátké filmy k objasnění co to vlastně je sluchové postižení a problémy v komunikaci. Účastníci si na konci semináře vyzkouší komunikaci se sluchově postiženým klientem pomocí znakového jazyka neslyšících,jehož krátkou výuku uvidí během semináře.Lektoři odpoví na řadu otázek,žádné téma není tabu.

Seminář se může uskutečnit v prostorách CESPO, o.p.s. v Ústí n/L. nebo přímo v zařízení objednavatele, pokud počet účastníků bude vyšší než 7.V tom případě lektoři přijedou na místo semináře. Platba za účastníka je 1.500,-Kč, v ceně jsou výukové materiály ,tisk osvědčení,cestovné lektorů a další náklady. Při větším počtu účastníků se lze domluvit na množstevní slevě.

Dotazy a objednávky lze posílat na mail pnovak@cespo.eu, kde je možné si vyžádat podrobnější informace.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sestavuji aktuální kalendář ...

Co je nového

Nabídka seminářů

Referenční list zakázek

Projekt OP LZZ

Náhradní plnění - ceníky služeb

Akreditované semináře

Projekt OPZ 2016

Účast na jiných akcích 

Dávky pro OZP 

Průkazy ZTP a ZTP/P 

Ukončené akce 

Semináře 2011

Semináře 2012 

Fotogalerie 

Dokumenty ke stažení 

Cvičení Rescue Patrol 2011

Poradna

Jaké je to být sluchově postižený 

 

 

button techsoup.cz

 předpověď počasí                    

Počasí Ústí nad Labem - Slunečno.cz 

ceny benzínu 

Povinné ručení